Tootefotokoolitus väikeettevõtjale - KROHV stuudioVäikeettevõtja peab sageli olema hunt Kriimsilm. Lisaks sellele, et midagi toota või teenust pakkuda, on vaja olla ka raamatupidaja ja koristaja ja klienditeenidaja ja turundaja ja fotograaf… Koristama me ei tule, aga kutsume sind 07.01.2020 toimuvale tootefoto koolitusele, et õpiksid, kuidas ise teha paremaid pilte oma toodetest nii, et need oleksid stiilsed, esteetilised ja korrektsed ning sotsiaalmeedia infomeres kohest tähelepanu tõmbaksid!


Tootefoto koolitus on mõeldud sulle, kui ise midagi toodad või müüd ja seda ka sotsiaalmeedias ise turundada tahad. Eelnevad fotograafiaalased teadmised pole vajalikud, ka pole vajalik profikaamera olemasolu – piisab nutitelefoni kaamerast.

Koolitajateks on Kristina Masen ja Ilona Tint KROHV stuudiost. Kristina ja Ilona on pikaajaliselt puutunud kokku erinevate väikeettevõtluse vormide, nende turundusalaste probleemidega ning neile läbi aastate ka aktiivselt lahendusi otsinud. Lisaks oma isiklikele projektidele on nad pakkunud erinevaid toote- ja kontseptsioonifotode teenuseid ka erinevatele ettevõtetele, proovides iga kliendi jaoks unikaalset visuaali luua.

Päeva kava

10.00 Sissejuhatus, tutvumine.
Arutelu osa. Kuidas on seotud sinu ettevõte lugu sinu visuaalidega? Kuidas leida oma unikaalne visuaal? Kuidas leida inspiratsiooni erilise tootefoto tegemine? Millist keskkonda ja abivahendeid vajad?
12.00 Lõunapaus (Igaüks ise saab käia mõnes lähedalasuvas toidukohas lõunal käia, nt hotell Pesa restoran või Põlva Kaubamaja kohvik vms)
13.00 Praktiline töö. Kaasa võetud esemete pildistamine, stiliseerimine ja kompositsioon. Keeruliste valgustingimuste lahendamine.
15.00 Fototöötluse alustõed ja esteetilised põhimõtted. Kättesaadavad mobiiliäpid tootefoto töötlemiseks ja nende kasutamine.
16.00 Orienteeruv lõpp

Loomulikult mahuvad koolituse sisse jooksvalt ka kohvipausid!


Koolitusel on vaid 6 kohta, et saaksime kõikidele pakkuda piisavalt abi ja juhendamist.
Palume igaühel võimalusel kaasa võtta ka ühe toote, mida koolituse käigus ise pildistada proovida!

Tootefoto koolitus väikeettevõtjatele - KROHV stuudio Tootefoto koolitus väikeettevõtjatele - KROHV stuudio


Aeg: 7. jaanuar 2020
Asukoht: KROHV stuudio, Käisi 1a (II korrus), Põlva
Kaasa võtta: kaamera, mida ise pidevalt kasutad, nutitelefon töötlemiseks, üks toode pildistamiseks, hea tuju ja avatud meel
Hind: 80€ inimene (ei ole KM-kohuslased), ettemaksuarve saadetakse nädal enne koolitust
Registreerimine ja info: kontakt@krohvstuudio.ee, 56153229 Ilona Tint