Algajate fotokoolitus 2020 - KROHV stuudio

Algajate fotokoolitus tuleb KROHVi hoopis uues formaadis! Seniste pikalt kulgevate koolitussarjade asemel teeme kaheosalise intensiivkoolituse, kus tegeleme fotograafia baastõdedega.

Et kõik saaksid piisavalt juhendamist ja tuge, on sedapuhku grupp eriliselt väike. Koolitajaks on fotograaf Kristina Masen.


ALGAJATE FOTOKOOLITUS – I osa
21. märts kell 11-17

Tehnika ja salvestusseadmete hoidmine ning hooldamine. Ava, säri, ISO, valgebalanss – mis need on, kuidas neid kasutada. Erinevad pool-manuaalrežiimid ja nende kasutamine.

ALGAJATE FOTOKOOLITUS – II osa
28. märts kell 11-17

Tehniliste põhitõdede kordamine. Foto esteetika, kadreerimine, värvid ja valgus. Sissejuhatus töötlemise põhimõtetesse.


Koolitaja jätab endale õiguse algajate fotokoolituse kava pisut muuta, kui see on vajalik koolitusel osalejate huvidest ja soovidest lähtuvalt.

Mõlema koolituspäeva keskel on ka paus lõunasöögiks. Lõunasöök ei kuulu koolitustasu sisse ning selle organiseerib endale iga osaleja ise.

Hind ja tasumine:
Koolituse tasu on 100€ ning see tasutakse arve alusel ülekandega kas ühes või kahes osas. Enne koolitusele tulekut (19. märtsiks) peab koolitustasu makstud olema. Koolitustasu ei kuulu tagastamisele, va juhul kui koolitus jääb ära korraldaja süül.

Kaasa:
Koolitusele tuleks võtta kaasa oma kaamera ja lisanduv fotovarustus (nt objektiivid, välgud jms). Materjalid annab koolitaja.

Asukoht:
KROHV stuudio Põlvas, J. Käisi 1a II korrus

Lisainfo:
kontakt@krohvstuudio.ee
57803761

REGISTREERIMISEKS TÄIDA ANKEET: