KROHV festivalimeik

Kuna festivalihooaeg juba käib ja rahvas tahab end hästi tunda, siis panin ma kokku kolm erinevat festivalijumestust. Inspiratsiooni leiab siit glam jumestuse austaja, üks õige lillelaps ning minimalismi eelistaja.

GLAM

See jumestus on minu versioon hetke festivalimeigi trendidest. See on mõeldud neile kes tahavad silma paista ja eristuda ülejäänud inimestest. Lauvärvid, huuletoni ja glitteri saad valida enda maitse järgi ning alati teha veidi vähem või veidi rohkem. Peaasi, et sina end ägedalt tunned!

Festivalimeik (13 of 59)

 

 1. Alusta lauvärvist. Mina tegin sinise ja hõbedase halo silma ning lisasin valge laineri.
 2. Lisa efektiks ripsmed. Selle efekti saamiseks värvisin ripsmed ning lisasin tükkideks lõigatud ribaripsmed, mille vahele panin ka üksikuid ripsmetutikuid.
 3. Tee ära meigipõhi ja kulmud. Et kogu meik ei läheks väga “raskeks”, tegin ma kerge meigipõhja, millele lisasin ainult kreemja põsepuna ja highlighti. Kulmud tegin üle kulmugeeliga, et jääks loomulik, kuid hoolitsetud tulemus.

4.-5. Lisa endale meeldiv glitter. Mina kasutasin selle meigi puhul klaasja efektiga sädelevaid helbeid. Nahale kinnitamiseks saab kasutada erinevaid vahendeid,  näiteks mixing medium, vaseliin ja ripsmeliim. Kõige kauapüsivam on siiski ripsmeliim, eriti kui helbed on suuremat sorti. Liimi kandsin nahale pintsliga tupsutades ja sädeluse surusin sõrmega liimi peale.

6. Vali endale meeldiv huuletoon. Otsustasin, et tumedam matt huul sobib selle lookiga kõige paremini. Samuti lisasin valge laineriga peenikese joone alumise huule keskele, et imiteerida huulerõngast.

 

LILLELAPS

Lillelapse look on mõeldud tõelistele boheemlastele. Kui meigi kandmine tundub festivalil veider, siis lillekimbu näkku kleepimine on suurepärane lahendus! Nii oled sa festivali kõige chillim inimene!

Festivalimeik (32 of 59)

 1. Alusta meigipõhjast. Selle meigi puhul on loomulikum on põhi parem. Mina kasutasin kerge katvusega jumestuskreemi ja veidi peitekreemi. Põskedele lisasin kreemjat põsepuna ja highlighti. 
 2. Kulmud ja silmad. Siin saad ise otsustada, kas sa soovid oma kulme ja silmi rõhutada. Mina käisin ka siin kulmud üle kulmugeeliga ja kammisin neid pigem üles. Silmale lisasin põsepuna, mis jätab värske ja loomuliku mulje ning toob esile silmavärvi ja “seob” visuaalselt lilleõite tooni ülejäänud üldmuljega.
 3. Soovi korral lisa tedretähnid. Juhul kui sul endal tedretähne pole ja sa neid soovid, siis saad neid ise endale juurde joonistada. Kõige parem on seda teha kulmupliiatsitega, et saada kõige loomulikum tulemus. Mina kasutasin kahte tooni, tegin üle nina ja põskede väikseid täppe ning tupsutasin need sõrmega üle, et neid nö nahaga kokku sulatada.

  4. Vali sobivad lilled ja liim. Mina valisin pisikese õiega lilled, sest need on kergemad ja püsivad paremini. Fookuseks võtsin ühe suurema õie, aga sellised närtsivad tavaliselt kiirelt. Päeva peale võid selle kas eemaldada, või lihtsalt pisemaid kauapüsivaid lilli kasutada. Värvidest valisin lilla, valge ja kollase. Lilled kinnitasin nahale läbipaistva ripsmeliimiga.

 4. Paiguta lilled. Mina jälgisin näokuju ja asetasin lilled põsesarnale ning liikusin kulmukaareni. Lilled lõika vastavalt vajadusele väiksemaks, osad on minul jäetud suurema kimbuna ja mõned üksikuna. Liim kanna kõigepealt lillele, lase sellel pool minutit kuivada ja siis aseta seejärel soovitud kohta. Vajadusel hoia veidi aega sõrme peal.
 5. Huuled ja viimane lihv. Kuna ülejäänud meik on loomulik, siis ka huuled peaksid jääma võimalikult naturaalseks. Mina kasutasin toonitud huuleõli, aga võib ka kasutada toonita või tooniga huulepalsamit. Samuti, kuna teine näopool oli veidi “tühi”, otsustasin kõrvale kleepida väikse kimbu lilli. Nagu looduslik kõrvarõngas!

MINIMALIST

Kui tahad minna festivalile ja teha midagi veidi teistmoodi, aga ei taha oma tavapärast meiki väga muuta, siis see on just sulle. Selle meigi puhul võid teha täpselt seda, mida sa alati teed ja milles end hästi tunned, kuid lisada juurde kristallid ja/või kuldsed tedretähnid!

Festivalimeik (59 of 59)

 1. Tee ära põhi ja silmad. Silmadel kasutasin matti keskmist pruuni ning lisasin heledat säravat tooni silma sisenurka. Kulmud täitsin kulmugeeliga. Põhja tegin keskmise katvusega, põskedel kasutasin päikesepuudrit ja tugevamat highlighti . 
 2. -3. Tee kuldsed tedretähnid. Selleks lasin modellil katta kinni selle osa näost, kuhu me tedretähne ei tahtnud. Efekti saamiseks segasin pigmendi mixing mediumiga, et see oleks vedelam. Siis kasutasin karvast ripsmeharja, katsin selle vedela pigmendiga ja sõrmega üle harjaste tõmmates (pritsides) tekkisid näole väiksed kuldsed täpid.

4. Värvi huuled. Mina kasutasin heledat matti tooni, mis sobis teiste neutraalsete toonidega.

5.-6. Lisa ripsmed ja kristallid. Et meiki veel veidi rõhutada, lisasin silma välisnurkadesse poolripsmed. Samuti panin mõlema silma alla kuldse kristalli. Ripsmed ja kristallid kinnitasin läbipaistva ripsmeliimiga.

 Need kolm festivalimeiki ei ole kindlasti ainsad variandid mida teha, lase enda fantaasial lennata ja mine täpselt nii tehtuna või tegemata kui ise soovid! Kui aga soovid minult ägedat festivalimeiki siis võta ühendust SIIN

Ilona